Hakkımızda - Ergoterapi Danışmanlık Merkezi

Ergoterapi Danışmanlık Merkezi

Ergoterapi Danışmanlık Merkezi, İstanbul’da ergoterapiye ihtiyacı olan bireylere ve ailelerine destek ve eğitim sağlamak amacıyla hizmet vermektedir.

Uzmanlıklarımız

Ergoterapi Danışmanlık Merkezi; Pediatrik Rehabilitasyon, Psikiyatrik Rehabilitasyon, Bilişsel Rehabilitasyon, Ergonomi, El Rehabilitasyonu, Okupasyonel Performans alanlarında hizmet vermektedir.

Nasıl Program Hazırlıyoruz?

Ergoterapi Danışmanlık Merkezine bilgi almak veya tedavi olmak için başvuran gelişimsel yetersizlikler gösteren bireylerin öncelikli olarak ilk değerlendirmesi yapılır. Değerlendirme sırasında aileden bilgiler alınarak gelişim alanlarına yönelik olarak çeşitli parametreler kullanılır ve doğrudan gözlemler yapılır.

Bu değerlendirme bireyin çeşitli gelişim alanlarındaki performansını ortaya çıkarmak amacıyla yapılır. Değerlendirme sonrasında analiz yapılır ve ihtiyaçlara yönelik tedavi programı hazırlanır.

Amacımız; danışanlarımızı bize bağımlı değil, en kısa sürede bizden bağımsız kılmaktır.

İLETİŞİM

İlgilendiğimiz Hastalıklar

Danışan Yorumları

Merkezinizden aldığım danışmanlık ve uzmanlık alanınızın getirmiş olduğu bilgilerinizle hayatımda her şey yoluna girmeye başladı. Sayenizde hayati önem taşıyan problemlerimi de atlattım ,sizin gibi değerli insanların başımızdan eksik olmaması dileği ile saygı ve sevgilerimi sunarım.

K.Y.

İstanbul

Kıymetli varlığımız evladımız, sizin ve değerli ekibinizin ilgi ve alakası sayesinde iyileşti. Kızımıza ve ailemize umut oldunuz. Hayatımızın en büyük mutluluğunu sayenizde yaşadık. İyi ki sizi tanımışız. Her şey için çok teşekkür ederiz.

E.D.

İstanbul

Şikayetlerimle ilgili sabırla değerlendirme yapıp, dönemi psikolojik olarak en iyi şekilde atlamamı sağladınız. İşini gerçekten ciddiye alan, güven veren ve hastasına değer verdiğini hissettiren bir kurumsunuz. Herşey için çok teşekkür ederim.

A.Y.

İstanbul

Yıllardır kabul edemediğim hastalığı ergoterapi yaklaşımıyla kabullendim ve sayenizde hayatıma yeni bir başlangıç yaptım.

S.B.

İstanbul

Hayatta engel diye bir şey yokmuş meğer.. Bize bunu sizler öğrettiniz, sayenizde oğlumun hayata karşı farkındalığı arttı, duyu becerileri gelişti ve bize anne babalığın ne kadar kıymetli olduğunu tekrar gösterdi. İhtiyaç duyan herkesin hiç çekinmeden bu tedaviye başlaması gerekiyor, ergoterapi bir farkındalıktır. Size ne kadar teşekkür etsek az, iyi ki varsınız..

H.A.

İstanbul
Bilgi ve randevu için hemen iletişime geçin !